Poradenské centrum

CENTRUM ZDRAVÉHO TĚLOCVIKU

V dnešní době stále vzrůstá počet osob, které mají různé zdravotní problémy, jako jsou bolesti zad, kloubů, hlavy, nadváha nebo obezita a bohužel se toto týká nejen dospělých, ale často také  dětí předškolního a školního věku.

Příčiny jsou v současném způsobu života, v chybném stravování, nedostatku pohybu, převahou sezení v autech, zaměstnání i doma u počítačů a tabletů, nebo také v nadměrném přetěžování organismu, v nevhodném výběru pohybové aktivity a  přemíře stresu.

Důsledkem tohoto životního stylu je pak ochablé a zkrácené svalstvo které způsobuje bolesti , vadné držení těla, skoliózy páteře, kulatá záda, ploché nohy, vbočené palce, funkční a později i degenerativní změny, zejména na kloubech a páteři. Dlouhodobě vadné držení těla pak většinou negativně ovlivňuje oběhovou, dýchací, trávicí i vylučovací soustavu člověka a celkovou kvalitu jeho života.

Na základě našich zkušeností z cvičitelské praxe a požadavků našich klientů vzniklo  centrum pro individuální a skupinové  zdravé cvičení.

KONTAKT

Centrum zdravého tělocviku
Ottova ulice 155
269 01 Rakovník

tel. : 731 809 049
email: info@zdravotnitelocvik.cz

NAPIŠTE NÁM!