Informace pro klienty

INFORMACE PRO KLIENTY

Vážení klienti,
vítáme Vás na stránkách Centra zdravého tělocviku. Naším cílem je  pokusit se spolu s Vámi najít  vhodný a přiměřený pohyb, který Vám bude vyhovavat a pomocí kterého byste mohli  zlepšit svoji kondici, případně zmírnit nebo odstranit své  zdravotní problémy. Vzhledem k tomu, že lekce probíhají v malých skupinách, je potřeba se přihlásit  telefonicky  u konkrétního cvičitele a rezervovat si místo.  Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

AKTUÁLNÍ INFORMACE

 

 Pro aktuální informace ohledně cvičebních lekcí kontaktujte prosím telefonicky  lektorky , nebo nám napište email. Všechna čísla i  adresy najdete v odkazu KONTAKTY nebo ROZVRH LEKCÍ

 

 

 

__________________

  • CO SI VZÍT S SEBOU NA CVIČENÍ ?  veškeré pomůcky – cvičební náčiní i podložky Vám zapůjčíme na místě, Vy si vezměte pouze pohodlné OBLEČENÍ,  obuv jen na některá cvičení (informace u lektorky) , většinou cvičení probíhají v ponožkách ( doporučujeme   s protiskluzovou úpravou)  a RUČNÍK, který si položíte na karimatku.

 

  • Zájemci o jednotlivé hodiny, třeba na vyzkoušení si cvičení, jestli ho zvládnete, nebo zda Vám bude vyhovovat, kontaktujte prosím den před vybranou hodinou telefonicky konkrétního lektora, který Vám řekne, zda je volné místo. Děkujeme za pochopení.

KONTAKT

Centrum zdravého tělocviku
Ottova ulice 155
269 01 Rakovník

tel. : 731 809 049
email: info@zdravotnitelocvik.cz

NAPIŠTE NÁM!